Kontakt & Meist

Home Contact

Kuidas see algas

Meie lugu

Meie lugu sarnaneb tõenäoliselt enamus väikeettevõtetele olenemata valdkonnast, kus ilusast plaanist luua edukas ettevõte ja paindlikum eluviis on muutunud hoopis raskeks ja keeruliseks kohustuseks. Vastutus töötajate, klientide ja perekonna ees ja pidevas ajarattas pöörlemises võtab meilt kogu aja ning oleme tööl 24/7.

Aeg on muutusteks.

Olen olnud väkeettevõtja viimased kümme aastat ja nagu enamus väikeettevõtjaid oleme näinud rasket vaeva, tundnud pidevat stressi ja pidanud hakkama saama keerukate situatsioonidega nagu alustamisraskused, kvaliteet ja õige meeskonna komplekteerimine.

Ma ei ole tahtnud kunagi olla StartUp vaid ettevõte, kes teab oma kulusid ja ei tee kulutusi läbimõtlemata vaid hoiab pidevalt silma peal oma eelarvel. Õnneks on mul olnud ja on siiani kolm väga olulist mentorit, kes on alati proovinud meile head nõu anda läbi oma kogemuste. Üks neist ütles alati, et edukuse üheks võtmeks on ettevõtte läbipaistvus. Nii jõuad kaugemale põlve otsas nokitsemisest. Nad on lükanud mind tagant ja süstinud eneseusku, mis äärmiselt keerukatel aegadel on raputada saanud. Üks esimesi asju mille andis mulle ette minu äriline mentor oli Exceli eelarve jälgimise tabel, kuhu sain kirja panna oma kindlad ja potentsiaalsed tellimused. Samuti kõik püsivad ja muutuvad kulud, mille tulemusena oli meil ülevaade järgnevate kuude sissetulekutest ja vajadusest juurde müüa. Algusaegadel ei saanud ma aru selle tegevuse sügavamast tagamaast ja tabeli pidev uuendamine oli tülikas ning aeganõudev tegevus. Kuid peale tabeli täitmist tundsin enda sees rahu. Ma teadsin, mis mind ees ootab ja kuidas ma järgmiseid otsuseid tegema pean.

Neli aastat tagasi sai alguse meie uus platvorm, mille põhieesmärk oli muuta tarkvarajuurutus lihtsaks ja läbipaistvaks. See andis meile võimaluse luua lihtsal viisil vajalikke tööriistu oma igapäevase töö läbiviimiseks. Kuna oleme loonud väga võimekaid lahendusi nii kesk- kui suurettevõtetele ja pidanud mõistma nende äriprotsesse, panime need teadmised enda kasuks tööle. Tegime endale finantsi jälgimiseks ja planeerimiseks süsteemi. 2015. aasta sügisel külastasin teisi väikeettevõtteid ja nägin nende juures sarnaseid probleeme. Proovisime rakendada meie loodud lahendusi ka nende puhul. Nende esmane emotsioon oli sarnane minu omale - “Vau, nüüd ma tean, mis minu minu ettevõttes toimub”.

KONTAKTEERU MEIEGA


EESNIMI JA PERENIMI
E-MAIL
SÕNUM

Palun täida kõik lahtrid enne vormi saatmist.

Võta meiega ühendust

Wisora Software OÜ


Pärnu mnt. 463

10916 Tallinn

Eesti


E: info@wisora.ee

p: +372 608 1140